Z radością informujemy, iż troje uczniów z terenu gminy Grodziec osiągnęło bardzo wysokie wyniki w konkursie ekologicznym dla dzieci i młodzieży promującym OZE pn. „CZTERY PORY ROKU Z OZE” zorganizowanym przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego. Uczniowie wraz z kolegą z Wilczyna byli jednocześnie jedynymi w powiecie konińskim, którym ta sztuka się udała.

Maria Struszczyk z SSP w Biskupicach zajęła 2 miejsce w kategorii klas VII-VIII, Martyna Pawlak z SP w Grodźcu – 2 miejsce w kat. klas IV-VI, a Mateusz Wojciechowski z SSP w Biskupicach – wyróżnienie w kat. klas IV-VI.

Z tej okazji 21 czerwca odbyła się w Poznaniu uroczystość podsumowująca zmagania konkursowe. Aktu wręczenia nagród dokonał Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Krzysztof Grabowski.

Poza listami gratulacyjnymi i nagrodami rzeczowymi dla uczniów w postaci m.in. hulajnóg elektrycznych i smartwatchów, nagrody finansowe otrzymały także szkoły, które wykształciły laureatów. Gmina Grodziec zapewniła bezpieczny transport i smaczny poczęstunek.

Gratulujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom tego ogromnego sukcesu! JESTEŚMY Z WAS DUMNI!

Uczniowie SSP w Biskupicach i SP w Grodźcu z nagrodami od marszałka! - zdjęcie 1