Starostwo Powiatowe w Koninie, Powiatowy Urząd Pracy w Koninie oraz Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o. o. serdecznie zapraszają na konferencję „Wspieramy Wielkopolskę".
Celem wydarzenia, jest przedstawienie możliwości finansowania przedsięwzięć, inwestowania w rozwój firmy, a tym samym wzmocnienie gospodarki powiatu konińskiego. Podczas spotkania Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprezentuje swoją ofertę dla przedsiębiorców, Powiatowy Urząd Pracy przedstawi ofertę dla osób rozpoczynających działalność, a Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, opowie o Europejskim Funduszu Społecznym. Podczas Konferencji poznamy także szczegóły Funduszu na Rzecz Sprawiedliwej Transformacji, przedstawiony przez Koordynatora Obszaru ds planowania i komunikacji Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie. O Finansowaniach zwrotnych ekoprzedsięwzięć opowie specjalista z Punktu Informacyjnego WARP Sp. z o.o. w Kaliszu.
Spotkanie odbędzie się 5 października 2023 r. w godz. 11 00 – 13 00 w Starostwie Powiatowym w Koninie, Al. 1 Maja 9 - Sala konferencyjna nr 252 ( I piętro ).

Ze względów organizacyjnych i ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zgłaszanie uczestnictwa w Konferencji do dnia 3.10.2023 r. za pomocą formularza zgłoszeniowego:

Link do zgłoszenia udziału - kliknij tutaj

Program Konin 05102023