Wójt Gminy Grodziec wspólnie z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Grodźcu zorganizowali wypoczynek wakacyjny dla 90 uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Grodziec.

Bogaty program półkolonii, które odbyły się w dniach od 27 czerwca do 1 lipca obejmował zajęcia o charakterze profilaktyczno-wypoczynkowym połączone z  wizytą m.in. w: parku rozrywki „Mandoria” w Rzgowie koło Łodzi, skansenie w Biskupinie wraz z przejazdem kolejką wąskotorową Biskupin-Wenecja, parku trampolin „Stacja Grawitacja” w Poznaniu, Zamku i Arboretum Kórnickim oraz  kinie i Aquaparku w Kaliszu.

Każdy dzień obfitował w niezapomniane wrażenia i aktywny wypoczynek. Dzieci uczestniczyły także w warsztatach garncarskich, zajęciach profilaktyczno-plastycznych, rozgrywkach sportowych i zajęciach z robotyki. Specjalnie też dla nich funkcjonariusze Komendy Policji w Rychwale przeprowadzili pogadankę na temat bezpieczeństwa i profilaktyki.

Podczas półkolonii dzieci miały zapewnioną opiekę wychowawców, posiłki oraz napoje. Na zakończenie turnusu wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.

Wrócili cali, zmęczeni i szczęśliwi! - półkolonie letnie 2022 - zdjęcie 1

Wrócili cali, zmęczeni i szczęśliwi! - półkolonie letnie 2022 - zdjęcie 2

Wrócili cali, zmęczeni i szczęśliwi! - półkolonie letnie 2022 - zdjęcie 3

Wrócili cali, zmęczeni i szczęśliwi! - półkolonie letnie 2022 - zdjęcie 4

Wrócili cali, zmęczeni i szczęśliwi! - półkolonie letnie 2022 - zdjęcie 5

Wrócili cali, zmęczeni i szczęśliwi! - półkolonie letnie 2022 - zdjęcie 6

Wrócili cali, zmęczeni i szczęśliwi! - półkolonie letnie 2022 - zdjęcie 7

 

Galeria fotografii.